ویژگی های دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل دست دوم شرکت موبایل امپلی فایرز:

 1. تا حد امکان در صورتی از مصرف کننده قلبی خریداری میشود که کارکرد زیادی نداشته باشد
 2. قطعات مصرفی و یدکی آن جهت نیاز به تعمیر موجود باشد
 3. امپلی فایرهای آن به هیج عنوان تعویض نشده باشند
 4. جزو پکیج های تقویت کننده آنتن موبایل نسبتا با کیفیت بازار باشند
 5. بتوان آنرا به هنگام فروش برای مشتری جدید گارانتی نمود
 6. کابل آن زخمی و یا قطع شده نباشد و در صورت پایین بودن کیفیت کابل ، تعویض گردد
 7. دارای براکت نصب شده پنهان در پشت ریپیتر باشد

قیمت تقویت کننده آنتن موبایل دست دوم

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل دست دوم عمدتا توسط اشخاصی به فروش میرسند که این سیستم ها را جهت ملک اجاره شده خریداری نموده بوده اند و عموما بعد از گذشت یکسال و یا دو سال که اجاره نامه محل به پایان میرسد ، توسط مستاجر بفروش میرسد . قیمت تقویت کننده آنتن موبایل دست دوم هم با توجه نوع دستگاه ، توان خروجی ، گین دستگاه و میزان کارکرد و همین طور اجناس موجود در پکیج ان متفاوت است و می تواند بین 30 تا 60 دصد ، پایین تر از قیمت دستگاه نو مشابه آن باشد.

محتوای پکیج تقویت کننده آنتن موبایل دست دوم :

این سیستم ها به هنگام خرید عموما دارای :

 1. آداپتور 12 ولت 3 آمپر و یا 5 ولت 3 امپر میباشند
 2. کابل 50 اهم 
 3. بوستر اصلی تقویت کننده
 4. آنتن لگاریتمی
 5. آنتن قارچی و یا امنی دایرکشنال

طریقه نصب این سیستم ها چگونه است؟

 1. (آنتن فرستنده)پنلی را به خروجی mobile دستگاه متصل نمایید
 2. (انتن گیرنده) لگاریتمی را بر روی فضای بیرونی و در نقطه و جهتی که سیگنال مناسب است نصب نمایید
 3. دستگاه را به برق متصل کنید
 4. در صورت نیاز و خراب بودن کیفیت مکالمه ، انتن را بچرخانید
 5. نرم افزار تست و اندازه گیری سیگنال اندروید و آیفون را برای پیدا کردن بهترین محل قرارگیری انتن ، بر روی گوشی خود نصب نمایید

.

جهت سفارش محصول با ما تماس بگیرید

پکیج تقویت کننده آنتن موبایل کارکرده دست دوم

سئوالات متداول و راهنمای خرید تقویت کننده موبایل

پرسش: طبقه چندم ساختمان با مشکل آنتن دهی مواجه است و نیاز به نصب سیستم تقویت کننده موبایل دارد ؟

پاسخ : هر چه طبقات بالاتر باشد ، جهت رفع مشکل آنتن دهی باید از دستگاه تقویت کننده انتن موبایل قویتری استفاده نمود و بر همین مبنا در طبقات پایین امکان حل و تقویت مکالمه بمراتب راحتتر است .

پرسش: دستگاه تقویت کننده موبایل را برای یک ساختمان چند طبقه نیاز دارید و یا تنها برای یک واحد از آن ساختمان سیستم تقویت آنتن موبایل نیاز دارید و ساختمان در کل چند طبقه هست؟

پاسخ : تعداد طبقات ساختمان در انتخاب  کابلی که سیگنال آنتن گیرنده را به دستگاه تقویت کننده موبایل میرساند موثر است و قدرت دستگاه بوستر امواج تلفن همراه در میزان فضاییکه قرار بر پوشش دهی سیگنال موبایل هست موثر است .

پرسش: با کدام اپراتور موبایل در سازمان مورد نظر مشکل دارید و ضعف سیگنال موبایل در کدام حالت از شبکه آن اپراتور است(3g، 4g، 2g)؟

پاسخ : بر حسب اپراتوری که مورد نیاز است و نوع مشکل که مکالمه و یا دیتاست ، دستگاه تقویت امواج تلفن همراه مناسب انتخاب میگردد  که این بوستر امواج همراه اول و سیگنال ایرانسل و رایتل را در تمامی حالات و در تمامی مدل های گوشی موبایل بهبود میبخشد.

پرسش: مشکل کیفیت مکالمه دارید یا کیفیت اینترنت گوشی موبایل در سازمان مد نظر وجود دارد و بوستر آنتن تلفن همراه به چه منظور مورد نیاز است؟

پاسخ : این بوستر امواج موبایل دارای قدرت پشتیبانی از تمامی بازه های فرکانسی است و دستگاه تقویت کننده موبایل کاملی است .

پرسش: چه مساحتی رو میخواهید آنتن تقویت موبایل نصب و  تقویت سینگال کنید  و دارای متراژی است؟(متر مربع)

پاسخ : متراژ مساحت مورد نیاز ، تعیین کننده قدرت دستگاه بوستر آنتن میباشد که این ریپیتر قادر به تقویت فضایی در حدود 1000 متر بدون مانع است

پرسش: مشکل قطعی کامل آنتن دهی موبایل دارید یا آنتن دهی ضعیف و یا آنتن به یکباره پرش دارد؟

پاسخ : ضعف آنتن دهی گوشی موبایل و یا نبود سیگنال بمراتب راحت تر مرتفع میگردد به نسبت مکانهایی که در آنتن به یکباره میپرد و دارای تداخل فرکانسی امواج موبایل است . این ریپیتر میتواند تمامی مشکلات ناشی از کمبود سیگنال دهی را حل نماید

محل مدنظر نصب گیرنده دستگاه تقویت کننده امواج کجاست؟

پاسخ : این بدان منظور است سیگنال های دریافتی انتن گیرنده دستگاه تقویت سیگنال تلفن همراه ، نباید با امواج تقویت شده که از انتن فرستنده ارسال میگردد ، تداخل داشته باشد .

پرسش: کاملترین دستگاه تقویت کننده موبایل در ایران چیست؟

پاسخ : کاملترین دستگاه های تقویت کننده امواج موبایل ، سیستم های تقویت کننده موبایل فول باند میباشند که توانایی تقویت تمام بازه های فرکانسی را دارا هستند .

پرسش: آیا یک دستگاه تقویت کننده موبایل میتواند امواج تمامی اپراتور ها را تقویت نماید؟

پاسخ : بله ، بوسترهای مخابراتی فول باند ، قادر به تقویت فرکانس تلفن همراه در تمامی اپراتورها و تمامی بازه های فرکانسی میباشند .

برای تقویت امواج 4G اپراتورهای همراه اول و ایرانسل کدام باند رو باید تقویت کرد؟

پاسخ : امواج 4g همراه اول و 4g ایرانسل ، بر روی باند dcs و یا همان محدوده فرکانسی 1800 ارسال میگردد یعنی تقویت کننده سیگنال موبایل های دوباند قادر به انجام این عمل میباشند و لازم نیست که از تقویت کننده های موبایل فول باند برای این منظور استفاده گردد .

بدلیل اینکه جهت استفاده در محیط های داخلی طراحی شده ، از توان بالایی برخوردار نیستند و از لحاظ ضرر داشتن برای انسان ، کاملا ایمن هستند . قیمت دستگاه تقویت کننده امواج موبایل تابعی از قدرت پوشش دهی آنتن موبایل آن و میزان باندهایی که توانایی ساپورت آن را دارد میباشد. بوسیله دانلود نرم افزار تقویت انتن موبایل اندروید میتوانید از قدرت و میزان پوشش تقویت کننده امواج موبایل سه باند برای خانه آگاهی یابید .