روش بهبود خط دهی موبایل در محیط ها و نقاط کور آنتن دهی

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل مخصوص محیط های داخلی که قابلیت استفاده در منزل و سازگار با انواع شبکه و اپراتورهای تلفن همراه را دارد میتوانید میزان خط دهی را در مکان خود افزایش دهید. این دستگاه تقویت کننده امواج مارک repeater for cellphon  یک تقویت کننده سینگال امواج موبایلی و وایرلسی با بازه فرکانسی 800هرتز و 1800 هرتز است. این دستگاه مجهز به یک آنتن گیرنده است که از طریق کابل به دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل متصل میشود. بخش موبایل آمپلی فایرز امواج را از آنتن گیرنده دریافت میکند و از طریق کابل خوب آنرا منتقل به بوستر امواج نمود .

جهت سفارش محصول با ما تماس بگیرید

ویژگی های دستگاههای تقویت آنتن موبایل جهت فضاهای کور آنتن دهی:

  1. تقویت کننده امواج موبایل در تمامی اپراتورها
  2. طراحی شده جهت استفاده برای تقویت سیگنال دهی در منزل با مساحتهای مختلف 
  3. جلوگیری از مصرف بیش از حد باتری گوشی موبایل درمکان مورد نظر
  4. مناسب برای استفاده مناطق جنگلی، کوهستانی و مناطق با ساختمان های بلند و روستاها

چگونه یک تقویت کننده سیگنال /dcs/3g/4g/GSM می تواند به شما در حل مشکل پوشش دهی شبکه های تلفن همراه کمک کند؟

مشکلات در ضعف سیگنالهای تلفن همراه را می توان با نصب یک تقویت آنتن موبایل حل کرد. این سیستم ها در جهت بهبود کیفیت سیگنال در نقاط کور آنتن دهی است. تقویت کننده های تلفن همراه شامل تمام اجزای ضروری و مورد نیاز برای استفاده است: شامل تمام تجهیزات لازم برای تقویت عملکرد سیگنال شامل آنتنها ، کابل کواکسیال و کانکتورها است.

سایر امکاناتی که دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل در نقاط کور اراثه میدهند :

1. بالا بردن شدت سیگنال جهت محیط
2. ارسال و دریافت سریعتر پیامک ها
3. بالا بردن سرعت اینترنت بسته به دستگاه خریداری شده و سیگنالهای موجود
4. مصرف برق کم و جلوگیری از تداخل در BTS محدوده شما
5. دارای صفحه LED  که سطح سیگنال uplink و downlink.را نشان میدهد
6. سازگاری با استانداردهای CE و RoHS.
7. پشتیبانی تا (10) کاربران / تماس  بطور همزمان

تقویت آنتن دهی موبایل در نقاط کور چگونه کار می کند؟

هر تقویت آنتن دهی موبایل در نقاط کور برای دریافت سیگنال ورودی ضعیف از bts منطقه شما طراحی شده و آنها را در داخل ساختمان تقویت می کند. آنتن خارجی و یا همام گیرنده که می تواند مدل لگاریتمی و یا یاگی باشد در فضای باز که یک سیگنال ورودی خوب و پایدار دارد، نصب میشود (حداقل 1-2 بار توصیه می شود که مکان را تغییر دهید و یا آنرا حول محور نصب شده بچرخانید). فاصله تا bts در صورتیکه دارای دید مستقیم باشد سیگنال مطلوب تری را میتوانید دریافت کنید . پس از گرفتن سیگنال تلفن همراه از خارج، آنتن آن را از طریق کابل به طرف تقویت کننده تلفن همراه داخل خانه منتقل می کنید. تقویت آنتن دهی موبایل در نقاط کور یک سیگنال ضعیف را تقویت می کند و آن را به آنتن داخلی منتقل می کند که سیگنال های تقویت شده و بهبود یافته را در اطراف مکان را بوسیله آنتن فرستنده که عمدتا از نوع قارچی و یا پنلی است ، پخش کند.